KOI DOKTOR

KOI DOKTOR

Publikováno 17.04.2020, Obchod LiMi Koi

Požádali jsme o krátký článek koi doktora Maartense Lammense. Proč je MALAMIX17 dobrý pro ryby a Vaše jezírko a jak Malamix17 používat.


Denně léčím ryby s nemocnou kůží. Většina ryb, které ošetřuji, má slizovou vrstvu buď příliš silnou, příliš tenkou nebo má špatnou konzistenci. Čím méně protilátek slizová vrstva ryb obsahuje, tím je pravděpodobnější, že ryby onemocní. Každé jezírko obsahuje určité množství patogenů: slabší ryby jsou na tato nebezpečí citlivější. Zdraví vašich ryb záleží na zdravé a silné vrstvě slizu. Proto je důležité přidávat MALAMIX17 do jezírka pravidelně. Tato ideální směs vitamínů a rostlinných výtažků významně zvýší imunitní systém vašich ryb. Účinné látky MALAMIX17 se vstřebává kůží i žábry ryb.

Zvyšují zdraví kůže a tvoří základ zdravé slizové vrstvy. Kromě toho obsahuje MALAMIX17 také živiny / enzymy, které podporuje filtrační bakterie a probiotika ve vašem jezírku. To zlepšuje kvalitu vody a chrání vaše ryby proti onemocnění.

Jak a kdy používat MALAMIX17

Pro získání optimální vrstvy slizu (a tím i imunity) je vhodné přidávat MALAMIX17 každé dva až tři měsíce, od okamžiku, kdy teplota vody dosáhne 5 °C. MALAMIX17 je sestaven z čistě biologických složek. Není možné předávkování. MALAMIX17 je ideálním řešením pro obnovení kvality vody a po chemickém ošetření proti parazitům obnoví slizovou vrstvu ryb a napomáhá obnově prospěšných bakterií pro vaše koi a jezírko.

MALAMIX17 obsahuje následujících 17 složek:

Aloe Vera Gel – Propolis – Spirulina – Chlorella – Calendula – Echinacea – Curcuma – Zázvor – Astaxanthin – Inulin – Ginko Biloba – Eukalyptus – Ženšen – Vit A-C-D-E – Enzymy pro nitrificiální bakterie – Probiotika.

Jsem rád, že jsme navázali spolupráci s firmou LiMi Koi , která je oficiálním prodejcem produktů “MALAMIX” a produktů medikační řady “THE KOI DOCTOR”