AKCE
-30 %

Image

Vivani Fish Food KOI CARE PLUS 6mm, 1KgCena: 189 Kč

  • DOPRAVA ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 2.000 Kč
  • NEBO NAD 150 € PRO SLOVENSKO.


Popis

POPIS

Koi Care Plus 6mm je zcela potápějící se krmivo pro koi vyrobené z velmi kvalitních surovin. Kromě toho je toto krmení obohaceno prebiotiky a probiotiky pro podporu střevní flóry. Koi Care Plus koi je velmi stabilní ve vodě, takže zbarvení vody v jezírku bude minimální. Má antiparazitický účinek.

Složení:
pšenice, rybí moučka, sójová moučka; loupaný a opečený, sójový koncentrát, řepkový olej, pšeničný lepek, lecitin, slunečnicová moučka, monohydrát fosforečnanu vápenatého, krillská moučka, šťáva z rybí moučky; zahuštěné, droždí, inulin, řasy (Schizochytrium limacinum).
Analýza:
Hrubý protein 35%, Hrubý tuk 14%, Hrubý popel 7,6%, Hrubá vláknina 2,4%, Fosfor 1,19%, Vápník 1,3 g / kg, Sodík, Sodík 0,2 g / kg.
Vitamín:
A,C,D3
Stopové prvky:
 železo, jód, manganu, zinek 

Výhody Koi Care Plus:

  •  Tuk 14% a protein 35%; Nemocné ryby používají více bílkovin k produkci více amoniaku. Tím, že nabízí více tuku. začnou používat tuk pro energii a pomocí bílkovin budují svaly.
  •  Toto jídlo neobsahuje rybí olej, je nahrazeno koncentrátem řas, který se pěstuje v kontrolovaném prostředí (v Altech USA), takže nedochází ke kontaminaci těžkými kovy, PCB a dioxinem.
  •  Biomos se přidává ve vysoké dávce, má 4 podpůrné výhody: střeva ukazuje vývoj přes stále delší Villi, čímž optimalizuje absorpci potravinových částic. a patogenní kultury jsou zničeny ze střevní flóry, zánět střeva a nekróza zmizí, přetížená játra v důsledku tuku se mohou zotavit.
  •  Stopové prvky jsou organicky vázány tak, že umožňují lepší absorpci ve střevě.
  • Přesto, že je tento produkt postaven na míru pro koi, nepohrdnou jim ani jeseteři. Je to pro ně zpestření jídelníčku.


Obsahuje rybí moučku a / nebo rozpustnou rybí bílkovinu, nesmí být krmena přežvýkavci