Vážení zákazníci, děkujeme za přízeň a přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2021.


Výrobci, které u nás naleznete:


Crealisa
Je mladá a dynamická společnost s všestranným sortimentem zahradních soch a bytových dekorací. V jejich sortimentu naleznete sposty doplňků k jezírkům a do zahrad, které vyrábí ve vlastní dílně.

Zobrazit celý sortiment

Dainichi

Špičkové japonské krmení z jedné z nejprestižnějších a nejuznávanějších koi farem v Japonsku. Používáním jejich krmiv dopřejete koi vše co potřebují k správnému růstu a zářivých barev.

Zobrazit celý sortiment

Fish Pharma

Je firma specializující se na léčbu a podporu imunity ryb. Jejich výrobky vynikají vysokou kvalitou.

Zobrazit celý sortiment

Home Pond

Je ryze česká firma, kterou tvoří specialisté na hydrochemii a hydrobiologii. Jejich specializací jsou zejména zahradní jezírka a rybníčky. Výrobky tvoří ucelenou řadu, která pomůže udržet vodu průhlednou a bez řas.

Firma LiMi Koi je nejen autorizovaným prodejcem, ale i velkoobchodním zástupcem pro západočeský kraj.

Zobrazit celý sortiment

Koi Prevention

Vše co potřebujete při chovu ryb na úpravy vody v jezírku. Minerály, nitrifikační bakterie a jiné produkty, které dodávají komfortní prostředí pro koi, navíc vynikající krmení Koi Prevention, který nabízí spousty výhod.

Zobrazit celý sortiment

Malamix

Je speciální řada produktů vyvinutá odborníkem na koi doktorem Maarten Lammens. Jeho produkty pomáhají rybám k zdravému růstu a kondici. Léčiva jsou vyvážená a šetrná vůči rybám s maximální účinností.

Zobrazit celý sortiment

Vivani Fish Food

Je Holandská firma zabývající se výrobou krmiv pro koi a ostatní jezírkové ryby. Jejich krmení vyniká vysokou kvalitou z důrazem na nutriční hodnotu a stravitelnost. U jejich sortimentu naleznete krmení pro každou roční dobu. Vysokou kvalitou je znám i sušený hmyz jako doplňkové krmivo.

Zobrazit celý sortiment